Kaya: “Görevden Uzaklaştırılanların Yerine Görevlendirilen Kayyumlar, Önemli Hizmetler Yaptı” | Get Viral Clicks - Kaya: "Görevden Uzaklaştırılanların Yerine Görevlendirilen Kayyumlar, Önemli Hizmetler Yaptı"
Send Me One Million FREE Guaranteed Visitors

Kaya: “Görevden Uzaklaştırılanların Yerine Görevlendirilen Kayyumlar, Önemli Hizmetler Yaptı”

Share it with your friends Like

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, “Hükümet olarak kendilerine aktarılan kaynakları, teröre ve terör unsurlarına verdiklerinden dolayı hukuken görevden uzaklaştırılanların yerine görevlendirilen kayyumlar, önemli hizmetler yaptı.
” dedi.

Partisinin, bir düğün salonunda düzenlenen İl Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’nde konuşan Kaya, görevlendirme öncesi ve sonrası Batman’a yapılan hizmetleri bildiklerini söyledi.

Kaya, Batman’ın daha önce sokaklarda çöplerin toplanmadığı, tozdan ve çamurdan geçilmeyen bir şehir olduğunu anımsatarak, “Hükümet olarak kendilerine aktarılan kaynakları, teröre ve terör unsurlarına verdiklerinden dolayı hukuken görevden uzaklaştırılanların yerine görevlendirilen kayyumlar önemli hizmetler yaptı. Biz bugüne kadar hiçbir belediyeye ayrı bir muamele yapmadık, hepsine bu ülkenin kaynaklarını eşit bir şekilde gönderdik. Ama onlar bunu hizmete dönüştürmediler. Şimdi ise hizmete dönüştürülüyor.” ifadelerini kullandı.

https://www.haberler.com/kaya-gorevden-uzaklastirilanlarin-yerine-10551216-haberi/

Comments

Write a comment